Huawei akıllı saatte WhatsApp var mı?

Huawei akıllı saatte WhatsApp var mı? Huawei akıllı saatte WhatsApp var mı?, Huawei akıllı saat WhatsApp nasıl yüklenir?, Huawei Watch GT 2 WhatsApp var mı?, Huawei akıllı saate hangi uygulama yüklenir?, Akıllı saatlerde WhatsApp var mı?, Huawei WhatsApp yok mu?

Huawei akıllı saat WhatsApp nasıl yüklenir?

Huawei akıllı saat WhatsApp nasıl yüklenir?, Huawei Sağlık uygulamasını açın, Cihazlar öğesine dokunun ve cihaz ayrıntıları ekranına girmek için cihaz kartınızı seçin. App​Gallery uygulamasına dokunun ve Uygulamalar listesinden istediğiniz bir uygulamayı seçin ve YÜKLE düğmesine dokunun.

Huawei Watch GT 2 WhatsApp var mı?

Huawei Watch GT 2 WhatsApp var mı?, WhatsApp, Huawei Watch GT 2'ye yüklenemez.

Huawei akıllı saate hangi uygulama yüklenir?

Huawei akıllı saate hangi uygulama yüklenir?, Başarılı bir şekilde başarmak için Huawei Watch GT 2 Pro müşterileri, Huawei Health uygulamasını App Store'dan güvenle indirebilirler.

Akıllı saatlerde WhatsApp var mı?

Akıllı saatlerde WhatsApp var mı?, WhatsApp Artık Saatimizde - WearOS 3.0 ve üzeri tüm akıllı saatlerde artık WhatsApp kullanılabiliyor - YouTube. Evet, Whatsapp uygulaması artık WearOS 3.0 ve üzeri yazılım sürümü kullanan akıllı saatlere geldi.

Huawei WhatsApp yok mu?

Huawei WhatsApp yok mu?, Artık Huawei Whatsapp indirme sorununu çözdü. Sadece 2 adımda ve birkaç dakikada Whatsapp'ı kullanabilirsiniz! Ana ekranınızdan AppGallery'e girin, ardından arama çubuğuna WhatsApp yazın > gösterilen sonuçta YÜKLE'ye tıklayın. Yükleyin ve tamamlanmasını bekleyin, ardından uygulamayı açıp hemen kullanabilirsiniz!

Huawei ye WhatsApp nasıl yüklenir?

Huawei ye WhatsApp nasıl yüklenir?, Google Play Store'a gidin ve ardından WhatsApp Messenger'ı aratın. YÜKLE'ye dokunun.

Huawei Watch GT 3 mesaj cevaplama var mı?

Huawei Watch GT 3 mesaj cevaplama var mı?, Watch 3 serisine gelen son güncelleme ile hepimizin merakla ve sabırla beklediği üçüncü parti uygulamalar (WhatsApp, Telegram vs.) için mesaj yanıtlama desteği eklendi.

Huawei Watch GT 2 ile neler yapılabilir?

Huawei Watch GT 2 ile neler yapılabilir?, HUAWEI'nin WATCH GT 2 Serisi akıllı saatleri, kandaki oksijen doygunluğu seviyesini (SpO2) izlemenize yardımcı oluyor. Tek dokunuşla, kalbinizin ve akciğerlerinizin vücudunuza ne kadar oksijen gönderebildiğini kontrol edebilmeniz mümkün.

WhatsApp yüklemesi nasıl yapılır?

WhatsApp yüklemesi nasıl yapılır?, Apple App Store'da WhatsApp Messenger'ı bulup İNDİR'e dokunun.

Huawei akıllı saat her telefona uyar mı?

Huawei akıllı saat her telefona uyar mı?, HUAWEI Giyilebilir cihazları, Android ve iOS cihazlarla uyumludur.