İtalya Türkiye gemiyle kaç saat?

İtalya Türkiye gemiyle kaç saat? İtalya Türkiye gemiyle kaç saat?, İtalya gemi ile kaç saat?, İtalya'ya gemi ile gidilir mi?, İtalya izmir gemi ile kaç saat?, Mersin İtalya gemi kaç saat sürüyor?, İtalya'dan Türkiye'ye gemi kaç günde gelir?

İtalya Türkiye gemiyle kaç saat?

İtalya gemi ile kaç saat?, Türkiye'den feribotla İtalya'ya gitmek isteyenler için en popüler rotalar; Ancona, Bari ve Venedik. Yolculuk süresi ise rota ve feribot şirketi seçimine göre değişmekle birlikte, genellikle 24-36 saat arası sürüyor.

İtalya gemi ile kaç saat?

İtalya gemi ile kaç saat?, Türkiye'den feribotla İtalya'ya gitmek isteyenler için en popüler rotalar; Ancona, Bari ve Venedik. Yolculuk süresi ise rota ve feribot şirketi seçimine göre değişmekle birlikte, genellikle 24-36 saat arası sürüyor.

İtalya'ya gemi ile gidilir mi?

İtalya'ya gemi ile gidilir mi?, Hat Bilgisi. Pendik ( Istanbul Anadolu Yakası ) ve Trieste ( İtalya ) hatları arasında haftada karşılıklı yedi sefer yapılmakta olup sefer süresi yaklaşık 64 saattir.

İtalya izmir gemi ile kaç saat?

İtalya izmir gemi ile kaç saat?, İtalya feribotuna veya hatta İtalya 'e giden bir feribot rezervasyonu yapın. AFerry her zaman İtalya feribotları için ucuz fiyatlara sahiptir, bu da size harika bir fiyatınız olduğunu bilerek rahat seyahat etmenizi sağlar. İtalya feribotları 33 feribot limanından işletilmektedir: Amalfi.

Mersin İtalya gemi kaç saat sürüyor?

Mersin İtalya gemi kaç saat sürüyor?, Yolculuk, gidilecek limana göre 14 ila 30 saat arası sürer. Modern koltuk ve kabin seçenekleriyle yorulmadan eğlenerek seyahat edebilirsiniz .

İtalya'dan Türkiye'ye gemi kaç günde gelir?

İtalya'dan Türkiye'ye gemi kaç günde gelir?, Mersin ve Trieste ( İtalya ) hatları arasında haftada karşılıklı 3 sefer yapılmakta olup sefer süresi yaklaşık 68 saattir.

Istanbul'dan İtalya'ya gemi var mı?

Istanbul'dan İtalya'ya gemi var mı?, Artik Türkiye ile İtalya arasinda sefer bulunmamaktadir.

Türkiye İtalya nasıl gidilir?

Türkiye İtalya nasıl gidilir?, Türkiye'den İtalya'ya ulaşmanın en hızlı ve yaygın yolu uçaktır. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde bulunan uluslararası havalimanlarından İtalya'nın farklı şehirlerine direkt uçuşlar bulunmaktadır.

Ancona izmir gemi kac saat?

Ancona izmir gemi kac saat?, Hat Bilgisi

Seferler yaklaşık olarak 76 saat sürmektedir. Şoförler Türk Hava Yolları ile Marsilya Havalimanı'na ve havalimanından servislerle SèteLimanı'na ulaştırılmaktadır.


Istanbul Fransa gemi kaç saat?

Istanbul Fransa gemi kaç saat?, Pendik ( Istanbul Anadolu Yakası ) ve Patras - Yunanistan hatları arasında haftada karşılıklı iki sefer yapılmakta olup sefer süresi yaklaşık 34 saattir.

Istanbul Yunanistan gemi ile kaç saat?

Istanbul Yunanistan gemi ile kaç saat?, Yunanistan ve İtalya arasindaki en hizli güzergâh, 8 saat 30 dakika'danlik süreyle Igoumenitsa - Brindisi güzergâhidir. Güzergâh üzerindeki çok sayidaki teklifimiz ile tüm benzer güzergâhlari tek bir aramada karsilastirarak isinizi kolaylastirmaktayiz ve bu sayede aradiginizi hizlica bulabilirsiniz.